Завантажити ще

Україна повернула 17 дітей, викрадених росіянами

Україна повернула 17 дітей, викрадених росіянами

До України доставили дітей, яких війська Росії примусово депортували із тимчасово окупованих територій. Загалом повернуто 17 неповнолітніх українців. Про це повідомляє SaveUkraine.

- 17 українських дітей, яких Росія депортувала на свою територію, нарешті в Україні. Сьогодні ми знову переживаємо зворушливі моменти, коли діти повертаються на рідну землю. Втомлені через дорогу та тривалий стрес, але щасливі від того, що вони тепер вдома, на батьківщині, - йдеться у повідомленні.

Серед тих, кого повернули, діти з Херсонщини та Харківщини - областей, які тривалий час перебували під тимчасовою окупацією РФ.

– Це діти з Херсонської та Харківської областей, які під час окупації були переміщені вглиб окупованих територій чи на територію Росії. Але після деокупації росіяни відмовилися організовувати повернення дітей, і батьки залишилися з цією проблемою сам на сам. Складна логістика, постійна небезпека, лінія вогню чи кілька кордонів для багатьох із них перетворили повернення дітей на надзавдання, - наголосили в організації.

На щастя, діти вже перебувають зі своїми сім'ями. Тепер на них чекає відновлення після важкої психологічної травми.