Завантажити ще

Володимир Зеленський відвідав передові позиції на Бахмутському напрямку

Володимир Зеленський відвідав передові позиції на Бахмутському напрямку
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Про це 22 березня повідомив Офіс президента.

- Глава держави заслухав доповіді про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на ділянці фронту. Президент поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист України, - йдеться на сайті президента.

Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди. Зокрема, орден «Золота Зірка» отримав артилерист, капітан Ілля Вергун, якому присвоєно звання Героя України. Він керував протитанковими розрахунками під час звільнення Тростянця у Сумській області, брав участь у стримуванні противника на Ізюмському напрямку. Підрозділи під його керівництвом знищили велику кількість російської техніки.

Також глава держави відвідав поранених українських військових у госпіталі на Донеччині, зокрема захисників Бахмута.

У грудні 2022 року Володимир Зеленський приїздив безпосередньо в Бахмут. 20 березня заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що цього тижня минає другий місяць з моменту загострення боїв за місто. За її словами, можливості оборони ще не вичерпано.