Завантажити ще

Окупаційна “влада” Севастополя заявила про атаку надводних безпілотників на Чорноморський флот

Окупаційна “влада” Севастополя заявила про атаку надводних безпілотників на Чорноморський флот
Фото: t.me/Crimeanwind

Окупаційна влада Криму повідомила про нічну атаку морських безпілотників на Чорноморський флот. Так званий "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв заявив у своєму телеграм-каналі, що "об'єкти" знищені.

- Рано-вранці наш флот відбив атаку надводних безпілотників. Загалом до цієї години знищено три об'єкти. Вони намагалися проникнути в бухту, наші моряки по них вели вогонь зі стрілецької зброї. Також відпрацювала ППО щодо повітряної мети, - написав він.

Развожаєв запевнив, що російські військові кораблі не постраждали. Проте, від вибухів у будинках на Леніна, 2, повибивало шибки. Телеграм-канал "Кримський вітер" зазначив, що це будівля "уряду Севастополя". Згідно з наведеною телеграм-каналом хронології, перший вибух пролунав близько 4.30, а останній о 6:13.

Російська "Дирекція з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста Севастополя" повідомила про зупинення роботи морського пасажирського транспорту.

20 березня українська розвідка заявила, що вибух у Джанкої знищив російські ракети "Калібр НК" під час їхнього транспортування залізницею.