2 жовтня
Завантажити ще

Австралія запровадила санкції щодо ряду організацій Ірану

Австралія запровадила санкції щодо ряду організацій Ірану
Фото: DADO RUVIC// REUTERS

Влада Австралії запровадила санкції щодо 13 фізічних осіб та організацій, причетних до виробництва та поставки безпілотників Росії.  Як повідомляє Міністерство закордонних справ Австралії, також запроваджені фінансові обмеження у “стилі Магнітського” та заборона на поїздки щодо 14 осіб, а також цільові фінансові санкції відносно 14 іранських організацій, причетних до порушень прав людини в Ірані.

- Австралія ... приєднується до партнерів у запровадженні додаткових цільових фінансових санкцій та заборони на поїздки щодо 13 іранських фізичних осіб і цільових фінансових санкцій щодо організації виробництва і постачання безпілотників до Росії, - наголошується у повідомленні.

Зазначається, що "санкційний список демонструє, що надання матеріальної підтримки РФ матиме наслідки для причетних". Серед тих, відносно кого запроваджуються санкції, чотири представники поліції моралі, які відповідальні за арешт, затримання та жорстоке поводження із Махсою Аміні.

Санкції також стосуються високопоставлених співробітників правоохоронних органів, політичних та військових діячів Ірану, зокрема з Корпусу вартових Ісламської революції, причетних до жорстокого придушення протестів після смерті Аміні.

У МЗС Австралії заявили про підтримку українського та іранського народу.

Раніше санкції проти 400 громадян та компаній Росії, Ірану та Сирії, які виробляють зброю для терору проти України і допомагають розпалювати агресію, ввела Україна. 

Новини по темі: Іран Санкції