26 березня
Завантажити ще

Зеленський та Залужний обговорили з головою Пентагону деокупацію українських територій

Зеленський та Залужний обговорили з головою Пентагону деокупацію українських територій
Фото: t.me/CinCAFU

Президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та інші представники військово-політичного керівництва країни обговорили з представниками США опір повномасштабної військової агресії Росії, а також деокупацію всієї території Української держави. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

- Залужний та керівник Офісу президента Андрій Єрмак провели онлайн-зустріч з відеозв'язку з радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном, головою Пентагону Ллойдом Остіном та керівником Об'єднаного комітету начальників штабів Марком Міллі... Представники України докладно поінформували союзників про поточну ситуацію, бойові дії за найскладнішими напрямками, а також про невідкладні потреби української армії, - розповіли в ВП.

Під час зустрічі співрозмовники також детально обговорили подальше надання необхідної допомоги Україні, зокрема щодо техніки, озброєння та боєприпасів. Наприкінці розмови приєднався президент України Володимир Зеленський. Він поділився думками щодо звільнення українських земель від російських окупантів.

Напередодні, 17 березня, президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, в ході якої обговорили хід бойових дій у найскладніших точках фронту. Крім того, учасників засідання було поінформовано про результати контррозвідувальної роботи українських спецслужб.