14 червня
Завантажити ще

Нардепи повідомили про відставку Шкарлета та назвали можливого кандидата на його місце

Нардепи повідомили про відставку Шкарлета та назвали можливого кандидата на його місце

Сергій Шкарлет залишає посаду міністра освіти та науки, а замінити його може директор Малої академії наук Оксен Лісовий. Про це заявив у своєму Телеграм-каналі народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.

– Замість Шкарлета Міністром освіти буде директор Малої академії наук Оксен Лісовий. Дуже добрий вибір. Це не єдині кадрові ротації, які плануються на найближчий пленарний тиждень, – написав Желєзняк.

Про те, що Шкарлет залишає посаду голови Міносвіти пише у своєму Телеграм-каналі і нардеп від Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко. Подробиць народний обранець не уточнив. Аналогічною інформацією володіє і нардеп від "Голосу" Інна Совсун - вона також пише про звільнення.

Офіційного підтвердження про відставку Сергія Шкарлета з посади міністра наразі не було. Сам він нічого з цього приводу не повідомляв.

Шкарлет очолював Міносвіти із червня 2020 року. За часи керівництва відомством навколо міністра неодноразово відбувалися скандали. Студенти та педагоги виходили на протести, вимагаючи відставки Шкарлета, а у Раді збирали підписи за його звільнення. Також голову Міносвіти звинуватили у плагіаті у його наукових працях – це підтвердив Комітет з етики Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти.