8 червня
Завантажити ще

Президент подякував ЗСУ за відчутний "мінус" у росіян на Запорізькому та Херсонському напрямках

Президент подякував ЗСУ за відчутний
Фото: President.gov.ua

Голова держави Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. На ньому обговорювалася ситуація на фронті та актуальні потреби наших захисників. Про це президент повідомив у вечірньому зверненні.

- Головна увага – боям на Донбасі: Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Мар'їнка, Білогорівка. Головна увага – нашим воїнам, бо підтримати наші бригади, як дати їм більше сил, можливостей, більше зброї та захисту. Як завжди, повідомляли Головком, розвідка, командувачі напрямків. Керівник "Хортиці" генерал Сирський, керівник "Таврії" генерал Тарнавський. Саме ці оперативні угруповання діють на Донбасі, – заявив Зеленський.

Також голова держави висловив подяку 8-му полку СЗГ за успіхи поблизу Бахмута морпіхам, завдяки яким російська армія зазнала значних втрат на півдні України та Запорізькому напрямку.

- Сили спеціальних операцій – 8-й полк СЗГ, дякую вам, хлопці, за філігранне знищення ворога в районі Бахмуту та потужне посилення нашої оборони саме на цьому напрямі, у Бахмуті. Окрема подяка – нашим «морським котикам», Морському центру спеціального призначення, за успішні дії на півдні, за відчутний «мінус» у ворога на Херсонському та Запорізькому напрямках, за ту потужну відповідь, яку ми даємо окупанту на його удари по наших силах та містах, - Наголосив він.

Також Зеленський окремо подякував СБУ, зазначивши групи "Білі вовки" та "Кусто", 13-те управління військової контррозвідки СБУ та бійців ГУР МО.