Завантажити ще

Зеленський поговорив із Сунаком - повідомив про "конкретні результати" в оборонних та економічних питаннях

Зеленський поговорив із Сунаком - повідомив про
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський провів розмову із прем'єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком. Сторони обговорили низку актуальних питань щодо зусиль країн з посилення оборони України. Про це глава держави повідомив у своєму телеграм-каналі.

- Гарна розмова з прем'єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком. Поінформував про ситуацію на фронті, оборону Бахмута. Обмінювалися думками щодо останніх міжнародних заходів. Цінуємо незмінну позицію Великобританії, - написав Зеленський.

Пізніше прес-служба уряду Британії уточнила, що у розмові із Зеленським Сунак анонсував збільшення військової допомоги для України.

- Прем'єр-міністр розповів про свої дискусії зі своїми французькими, американськими та австралійськими колегами в останні дні та сказав, що Великобританія продовжує тісно співпрацювати з союзниками, щоб забезпечити отримання Україною необхідного їй оборонного обладнання. Він додав, що життєво важливо, щоб Україна мала можливість якнайшвидше змінити рівняння поля бою, та поінформував про доставку додаткової військової допомоги Великобританії, - йдеться у повідомленні.

Також голова британського уряду наголосив на необхідності додавання французьких сил до програми навчання українських військових, які зараз проходять підготовку у Британії. На його думку, це могло б стати додатковою перевагою ЗСУ на полі бою.