3 червня
Завантажити ще

Росіяни вкинули фейк про глузування бійців ЗСУ над Кораном

Росіяни вкинули фейк про глузування бійців ЗСУ над Кораном
Фото: скріншот t.me/AFUStratCom

Росіяни вкинули в мережу два фейк-відео, на яких люди у формі ЗСУ знущаються над Кораном. Про це 16 березня повідомило Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних сил України у своєму телеграм-каналі.

- Сьогодні у мережу інтернет російські ІПсОшники вкинули два відео, на яких «актори», вдягнені у «піксель» ЗСУ, глузують над священною для всіх мусульман книгою – Кораном, - йдеться у дописі.

В управлінні назвали три основні мети постановки: 1) спроба чергової дискредитації ЗСУ - вже на релігійному підґрунті; 2) викликати резонанс у країнах, населення яких сповідує іслам; 3) мотивувати до війни російське населення та їхніх військових-мусульман.

- Ми офіційно вчергове наголошуємо, що подібні факти в ЗСУ неможливі за замовчуванням, оскільки у наших військах захищають Україну та борються проти окупантів люди різних національностей і віросповідань. Всі вони є героями для нашого народу, а їхні права, позиції та переконання захищаються в обов’язковому порядку, - додали в Управління стратегічних комунікацій.

У повідомленні Управління стратегічних комунікацій також йдеться про те, що у відео засвітився десантний ніж, партія яких закуповувалась для “кадирівців”. На першому відео на Корані ріжуть сало, а на другому сторінками, вирваними з книги, розпалюють багаття.