7 червня
Завантажити ще

Голова Пентагону прокоментував рішення України про захист Бахмуту

Голова Пентагону прокоментував рішення України про захист Бахмуту
Фото: EVELYN HOCKSTEIN/REUTERS

Право приймати рішення відносно подальшого захисту Бахмуту має тільки Україна. Про це на брифінгу в середу, 15 березня, заявив глава Пентагону Ллойд Остін.

 Він наголосив, що США будуть підтримувати будь-яке рішення Зеленського та Генштабу з цього питання.

- Про значимість Бахмуту, я вказав би на факт, що це битва президента Зеленського. І він буде приймати рішення, що важливо і що не важливо для його збройних сил: або він повинен перегрупуватися, або залишатися в Бахмуті, - сказав Остін.

 Міністр оборони США додав, що союзники України працюють над військовою підтримкою, яка, він сподівається, надасть Україні "можливість змінити динаміку на полі бою".

- Це може тільки означати і означатиме, що Зеленський має намір підтримувати перевагу. І це ключове, - заявив глава Пентагону.

 Він окремо відмітив доблесть та наполегливість українських солдатів, які "вчинили в Бахмуті дивовижні речі". Остін нагадав, що росіяни намагаються захопити Бахмут протягом семи місяців і не дуже досягли успіху.

Раніше Остін заявив, що місто Бахмут має більше символічне значення, ніж оперативне, і його падіння не обов'язково означатиме, що Москва відновила динаміку своїх військових зусиль.

Новини по темі: Пентагон Бахмут