1 червня
Завантажити ще

Санна Марін: Українська влада має позбавлятись від таких, як Пікулик

Санна Марін: Українська влада має позбавлятись від таких, як Пікулик

Під час візиту до Ірпеня прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін поспілкувалась з місцевими мешканцями і заявила, що українці заслуговують на те, щоб влада позбавилась від корумпованих чиновників та депутатів на кшталт Пікулика. Як передає портал "Коментарі", про це повідомляє видання Brussels Post News, цитуючи сказане Санною Марін.

- Ви – символ мужності, хоробрості й перспективи кращої майбутньої Європи. Втім, попереду в українців ще багато випробувань. Сьогодні я спілкувалась тут з людьми, які страждають не лише від зовнішнього ворога, але й від корумпованих чиновників. Мені розповідали про махінації забудовників та знахабнілих депутатів. Я переконана, українська влада має позбавлятись від таких, як Пікулик (один із депутатів місцевого самоврядування Ірпеня. — Ред). Люди на це заслуговують, – зазначила керівник уряду Фінляндії.

За її словами, Фінляндія підтримує боротьбу з корупцією в Україні, щоб можна було рухатися в бік європейської інтеграції, і готова надавати всю необхідну допомогу.

Це вже другий візит Санни Марін до Ірпеня від початку повномасштабного вторгнення росіян. Раніше вона відвідала знищені війною "Ірпінські Липки".

Нагадаємо, Олександр Пікулик, якого у своїй промові згадала Санна Марін, це депутат Ірпінської міської ради. Він очолює комісію із земельних відносин, лісових та природоохоронних питань. За словами його колег, Пікулик не є частим "гостем" засідань.

У ЗМІ неодноразово з'являлася інформація про випадки незаконного будівництва та лобіювання інтересів різних забудовників у місцевій раді, до яких може бути причетний Олександр Пікулик. До того ж повідомлялося про неодноразові затримування посадовця поліцією.

Також у ЗМІ з'являлася інформація щодо виїзду за кордон Пікулика під час війни.

Раніше про можливий відклик Пікулика через стрілянину з нагородної зброї в одному з ресторанів Ірпеня заявила голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. А активісти зареєстрували з цього приводу петицію на сайті КМУ.

Водночас голова Центру боротьби з корупцією в державних та правоохоронних органах влади Микола Алєксєєнко закликав нардепів надати юридичну оцінку діям Пікулика та вжити відповідних заходів.