Завантажити ще

Президент Грузії перервала свій візит до США через масові протести на батьківщині

Президент Грузії перервала свій візит до США через масові протести на батьківщині
Фото: 24news.ge

У Грузії продовжуються масові протести, які переросли в заворушення. У зв'язку з цим президенту країни Саломі Зурабішвілі довелося перервати закордонну поїздку та повернутися додому. Про це йдеться на сайті грузинського лідера.

Як зазначено у повідомленні, найближчим часом Зурабішвілі готується виступити з екстреним зверненням до співвітчизників.

- Президент Грузії Саломе Зурабішвілі протягом години виступить з екстреним зверненням до грузинського народу після хвилі протестів у Тбілісі. Вона перебуває в робочій поїздці США, але зараз перервала зустрічі і готується до звернення, - повідомили у відомстві.

Протести в Грузії спалахнули після того, як парламент країни ухвалив у першому читанні законопроект "Про прозорість іноземного впливу". Згідно з документом, неурядові організації та частина ЗМІ буде оголошено "агентами іноземного впливу".

7 березня біля будівлі парламенту Грузії у Тбілісі зібралися протестувальники. Вони стверджують, що цей законопроект здатний обмежити свободу неурядових організацій у країні. Мітингувальники називають цей "законопроект про іноагентів" російським і таким, що створює загрозу для євроінтеграції країни.

В результаті на мітингу відбулися зіткнення активістів із поліцейськими. Силовики розганяли демонстрантів, застосувавши сльозогінний газ та водомети. Пізніше правоохоронці заявили, що причиною для насильства проти протестувальників нібито став "насильницький характер акції".

Новини по темі: Протести Грузія