Завантажити ще

Кислиця висміяв виступ Лаврова: Був би коміком, якби не чекало довічне

Кислиця висміяв виступ Лаврова: Був би коміком, якби не чекало довічне
Фото: facebook.com/sergiy.grau

Постійний представник України в Організації Об'єднаних Сергій Кислиця прокоментував заяву міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про те, що Україна "почала війну проти Росії". Відповідний пост він опублікував зі своїм Фейсбуком.

- Якби Лаф-Роу не збирався провести залишок своїх днів на лаві підсудних перед довічним ув'язненням за військові злочини, він міг би виступати в Comedy Central - жартівник, блазень чи придурок. Жартівник - це забавний персонаж, що зустрічається в цирку, а блазень - це людина, яка розважає свого господаря. "Війна, яка була розв'язана проти нас", - говорить бататний Лавров, висміюючи себе, викликаючи принизливий сміх публіки. Ганебний придурок!, - написав Кислиця.

Йдеться про виступ голови МЗС РФ Сергія Лаврова на конференції у Нью-Делі. Він заявив, що РФ нібито намагається "зупинити війну", яка, як йому здається, ведеться не російськими військами проти України. За його словами, війну "почато проти РФ з використанням українського народу". Своєю промовою політик викликав сміх у присутніх у залі.