Завантажити ще

Подоляк запевнив, що Україна не б'є по території РФ

Подоляк запевнив, що Україна не б'є по території РФ
Фото: president.gov.ua

Україна веде оборонну війну і не завдає ударів по території Росії. Всі інциденти з атаками дронів, що стаються усередині країни-агресора, пов'язані з панічними процесами серед росіян. Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк написав на своїй сторінці в Twitter .

- Україна не завдає ударів по території РФ. Україна веде оборонну війну, щоб деокупувати всі свої території. Це аксіома. У РФ наростають панічно-дезінтеграційні процеси, що відображено збільшенням внутрішніх атак на об'єкти інфраструктури з боку непізнаних літаючих об'єктів, - написав Подоляк.

Таким чином Подоляк прокоментував повідомлення російських ЗМІ, які 28 лютого повідомили про серію інцидентів, нібито пов'язаних з "атаками українських безпілотників". Вони повідомляли про уламки трьох дронів у Бєлгороді, також на нафтобазі в Туапсе Краснодарського краю нібито внаслідок інциденту з БпЛА спалахнула пожежа. Про падіння дронів повідомляли також у Брянській області та Адигеї. Традиційно в РФ у всьому звинуватили Україну.

Новини по темі: дрон Михайло Подоляк