27 травня
Завантажити ще

У МЗС відреагували на відвідування Криму журналістом NBC із території РФ

У МЗС відреагували на відвідування Криму журналістом NBC із території РФ

Відвідування тимчасово окупованого Криму з території України є порушенням законодавства України. Про це заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у своєму Фейсбуці.

- Для порушників передбачено правову відповідальність. Зокрема, іноземцям за такі дії також передбачено заборону на в'їзд до України, – повідомив Ніколенко.

За його словами, наразі компетентні органи України встановлюють обставини незаконного відвідування журналістом NBC території Криму. За підсумками перевірки буде ухвалено рішення про подальші кроки.

Про те, що журналіст американського каналу NBC приїхали до Криму з території Російської Федерації, стало відомо з репортажу каналу.

- NBC News приїхав до Криму потягом із Москви через Керченський (Кримський) міст, який був підірваний минулої осені, що стало стратегічним та символічним ударом по Путіну. Зараз його повністю відновлено, але, ймовірно, знову стане мішенню, якщо бойові дії дійдуть до півострова», – повідомляється на сайті каналу.

У своєму сюжеті американський журналіст заявив, що більшість кримчан нібито називають півострів "територією Росії". Також у сюжеті йдеться про придушення свободи слова на півострові та проросійському населенні, яке нібито спостерігалося у Криму до тимчасової окупації півострова росіянами.