4 червня
Завантажити ще

Володимир Зеленський: У Бахмуті росіяни знищують усе, що обороняє позиції ЗСУ

Володимир Зеленський: У Бахмуті росіяни знищують усе, що обороняє позиції ЗСУ
Фото: President.gov.ua

Ситуація на Бахмутському напрямку стає дедалі складнішою, оскільки російські війська намагаються там знищити всі зміцнювальні та оборонні позиції наших захисників. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні.

– Постійно перебуваю на зв'язку з нашими командувачами. Особлива увага – ситуації на сході, зрозуміло – на Донеччині. Бахмутський напрямок – ситуація стає дедалі складнішою. "Ворог постійно знищує все, що можна використовувати для захисту наших позицій, для закріплення та оборони", - повідомив президент.

Також голова держави повідомив, що провів кілька нарад із представниками уряду та силового блоку, у тому числі – з головою СБУ Василем Малюком.

- Провів наради з поточних питань та наших кроків найближчим часом для захисту держави. Жодного шансу будь-яким внутрішнім загрозам не залишимо так само, як і зовнішнім, - зазначив він.

У своєму зверненні Зеленський також висловив подяку всім, хто героїчно тримає цей напрямок та інші напрямки на Донбасі. Окремо він назвав героями воїнів, які обороняють Бахмутський напрямок.