7 червня
Завантажити ще

В Україну прибула міністр фінансів США Джанет Єллен

В Україну прибула міністр фінансів США Джанет Єллен
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою Міністерства фінансів Сполучених Штатів Джанет Єллен, яка прибула з візитом до Києва. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі.

- Важлива зустріч із міністром фінансів Сполучених Штатів Америки Джанет Єллен. США міцно підтримують нас із перших днів цієї війни не лише зброєю, а й на фінансовому фронті. Ми дуже цінуємо це, – написав він.

Голова держави подякував американському міністру за системні кроки щодо нарощування санкцій проти РФ. Також він наголосив на необхідності подальшого посилення санкцій, щоб позбавити Росію можливості фінансувати війну.

За даними пресслужби ОП, Зеленський та Єллен обговорили питання щодо поточного стану взаємодії України з МВФ та перспектив реалізації програм фонду. Також сторони торкнулися питання відновлення української інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії.

- Наголошувалося на актуальності залучення приватного сектору до реалізації відповідних проєктів. Володимир Зеленський наголосив на важливості вироблення механізмів у напрямку заарештованих російських активів на відновлення нашої країни - підкреслили у відомстві.

Також президент подякував американському міністру за анонсоване 24 лютого рішення адміністрації США виділити в нашій країні 9,9 млрд дол. За його словами, ці кошти є вкрай важливими, оскільки дозволяють покрити незабезпечену частину держбюджету та підтримати верстви населення, які потребують найбільше.