22 вересня
Завантажити ще

Зеленський заявив, що він не збирався змінювати міністра оборони

Зеленський заявив, що він не збирався змінювати міністра оборони
Фото: REUTERS

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у Києві «Лютий. Рік незламності» заявив, що у нього не було наміру змінювати міністра оборони. Але він робив кроки щодо кадрового посилення оборонного сектора у прикордонних регіонах країни.

-  У мене були думки не суто до цього міністерства, а суто до інфраструктури, яка повинна нам забезпечувати безпеку. Посилити це військовими, або розвідниками, або службовцями. Це стосується ситуації у деяких регіонах, які є прикордонними або контактують з окупованими територіями. І все. Якщо я б хотів призначити міністром оборони нашого головного розвідника [главу ГУР Кирила Буданова], ми б це робили виключно кроками українського законодавства, - сказав Зеленський.

На початку лютого лідер пропрезидентської фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив, що на найближчому пленарному засіданні буде ухвалено рішення про відставку міністра оборони Олексія Рєзнікова і призначення на його місце Кирила Буданова. Наступного дня Арахамія повідомив, що питання звільнення міністра оборони відсувається.