Завантажити ще

Рада розгляне законопроєкт щодо повернення декларування для чиновників

Рада розгляне законопроєкт щодо повернення декларування для чиновників
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський підтримав петицію українців, де пропонується повернути обов'язкове декларування для посадових осіб і чиновників. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

- Хочу подякувати президенту за підтримку мого законопроєкту №8071, який поновлює подання та перевірку електронних декларацій. Напередодні на підтримку законопроєкту №8071 виступили посли G7, – написав Арахамія.

За його словами, цей законопроєкт уже включений до порядку денного дев'ятої сесії Верховної Ради. Також створено робочу групу, щоб якнайшвидше забезпечити його ухвалення.

- Наша країна веде важку війну за своє майбутнє у цивілізованому світі. Тому навіть під час жорстоких боїв та ракетних атак чиновники й депутати мають відповідати принципам чесності та прозорості, - наголосив він.

У березні 2022 року Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким подання майнових декларацій для чиновників стало необов'язковим. Тоді це рішення було підтримане Верховною Радою. Чиновникам дали 3 місяці на подання декларації без порушення вимог строку після закінчення дії воєнного стану.