Завантажити ще

Зеленський: На Донбасі РФ застосовує весь спектр зброї, у тому числі – сльозогінні гранати

Зеленський: На Донбасі РФ застосовує весь спектр зброї, у тому числі – сльозогінні гранати
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на порядку денному була ситуація на фронті. Зокрема представники військового керівництва країни доповідали про те, що відбувається на всіх напрямках бойових дій. Про це голова держави повідомив у своєму зверненні.

- Головнокомандувач Залужний доповів про загальну фронтову ситуацію та ворожі ракетні удари по наших позиціях. Генерал Тарнавський доповів про бої на Авдіївському та інших напрямках. Окупанти застосовують там весь спектр зброї проти наших хлопців, включаючи навіть сльозогінні гранати. Але дуже важливо, незважаючи на весь тиск, наша лінія фронту змін не зазнала, – сказав президент.

За його словами, українські захисники докладають усіх зусиль, щоб стримати ворожі атаки на фронті. Російські війська постійно ведуть інтенсивні штурми, незважаючи на значні втрати у своєму складі.

- Розвідка – керівник ГУР МО Буданов – щодо реальної сутності російських загравань із риторикою про стратегічну зброю. Тримаємо повну увагу кожної деталі нашого Плану оборони та амбіцій ворога, - сказав Зеленський.

Як зазначив голова держави, на засіданні Ставки також виступили з доповідями керівники інших командувань та сил оборони та безпеки. Згідно з їхніми звітами, ситуація на інших напрямках фронту залишається без істотних змін.