Завантажити ще

Антикорупційний суд постановив здійснити привід нардепа Шахова на засідання

Антикорупційний суд постановив здійснити привід нардепа Шахова на засідання
Фото: facebook.com/oleg.fedonyuk

ВАКС постановив здійснити привід народного депутата Сергія Шахова, обвинуваченого у недекларуванні майна. Про це 21 лютого повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

- 21 лютого 2023 року колегія суддів ВАКС після чергової неявки до суду народного депутата, який обвинувачується в декларуванні недостовірної інформації, постановила здійснити до нього привід… Засідання призначено на 01.03.2023, - йдеться у телеграм-каналі.

Шахов пропустив вже кілька судових засідань. У листопаді 2022 року ВАКС зобов’язував нардепа сплатити 5 тисяч грн штрафу. 17 січня 2023 суд ухвалив аналогічне рішення у розмірі 10,7 тисячі штрафу. 

Члена депутатської групи "Довіра" Сергія Шахова повідомили про підозру в листопаді 2021 року. Народний депутат обвинувачується у декларуванні недостовірних відомостей. У декларації за 2020 рік він не зазначив інформацію про майно на майже 88 млн гривень. Воно оформлено на співмешканку Інну Журбу, зокрема маєток у котеджному містечку на Київщині «Сонячна долина» площею понад 600 квадратів. У момент проведення обшуку Шахов перебував у приміщенні. 

У серпні 2022 року Сергій Шахов вперше з’явився на судове засідання у цій справі до Вищого антикорупційного суду. Нардеп заявив журналістам, що не мав права декларувати «чуже майно» і назвав справу проти нього «політичним переслідуванням». У той же час Шахов заявив, що Інна Журба - це «матір його дітей».