Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Не Байденом єдиним: в Київ прибули високі гості з Ізраїлю, Італії та МВФ

Не Байденом єдиним: в Київ прибули високі гості з Ізраїлю, Італії та МВФ
Фото: twitter.com/michael_brodsk

У понеділок, 20 лютого, зранку тільки і розмов про неанонсований візит президента США Джо Байдена в Київ. Інтриги додало МЗС, заявивши, що очікують «сюрприз» - високого гостя, не назвавши прізвища. Хто цей гість - дізнаємось найближчим часом.

Проте вже зараз відомі прізвища декількох впливових західних політиків, які прибули в Київ з анонсованим візитом. Так, посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що до Києва прибула парламентська делегація Ізраїлю.

-  Сьогодні в Києві перебуває ізраїльська парламентська делегація на чолі з головою комітету оборони й міжнародної політики Юлієм Едельштейном. Це свідчить про те, що вони почули своїх американських колег, які незадоволені рівнем співпраці Ізраїля з Україною. Ну і слід пам'ятати, що ізраїльське суспільство досить активно підтримує Україну, і зволікати більше, мабуть, не можна, – заявив Корнійчук.

Очікується, що сьогодні в Київ прибуде прем'єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні та оголосить про новий пакет військової допомоги для України.

-  У Києві вона зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським, щоб засвідчити підтримку Італії та оголосити про шостий пакет військової допомоги і спільну з Францією передачу протиракетного комплексу SAMP-T, який має бути розміщено в Україні навесні, - передає видання Il Fatto Quotidiano.

Народний депутат Олександр Дубінський повідомив, що 20 лютого в Київ приїздить директорка МВФ Крісталіна Георгієва.

-  Винуватиця гігантських заторів в столиці директорка МВФ Крісталіна Георгієва, - написав у телеграм-каналі Дубінський.