5 червня
Завантажити ще

Президент Зеленський: Чим більше РФ втратить на Донбасі, тим швидше Україна переможе у війні

Президент Зеленський: Чим більше РФ втратить на Донбасі, тим швидше Україна переможе у війні
Фото: President.gov.ua

Голова держави Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача у розширеному форматі, на якому обговорили подальші плани та ситуацію на фронті. Про це йшлося у зверненні президента.

– Заслухав докладні доповіді на Ставці щодо кожної бойової позиції, кожного гарячого напрямку. Бахмутський напрямок, ОСУВ "Хортиця" - була доповідь командувача генерала Сирського. Як захищаємо наші позиції, як посилюємо саме цей напрямок і скільки забираємо сил ворога – розповів президент.

За його словами, найскладніша ситуація залишається на східному фронті і успішні результати наших воїнів там допоможуть швидше завершити війну.

– Ситуація дуже непроста. Боремося. Ломаємо окупанта і завдаємо Росії надзвичайно відчутних втрат. Ще раз і ще раз повторюю: що більше Росія втратить саме там, то швидше зможемо завершити цю війну перемогою України, - сказав він.

Як зазначив Зеленський, на засіданні обговорювалися всі напрямки фронту – від південного до північного. На щастя, там ситуація знаходиться під контролем наших захисників. Також учасники Ставки відзначили перші успішні результати " Гвардії наступу " та обговорили останні дані ГУ розвідки, але подробиць президент не розкрив.