Завантажити ще

Суд скасував домашній арешт екс-заступнику міністра Лозинському і відправив його під варту

Суд скасував домашній арешт екс-заступнику міністра Лозинському і відправив його під варту
Фото: facebook.com/lozvasyl

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду змінила запобіжний захід колишньому заступнику міністра розвитку Василю Лозинському. Замість домашнього арешту підозрюваного відправили під варту. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

- 17 лютого Апеляційна палата ВАКС у повному обсязі задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП та обрала колишньому заступнику Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, підозрюваному у проханні та отриманні 400 тис. доларів неправомірної вигоди, міру запобіжного заходу у міру запобіжного заходу грн застави, - йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням суду, колишнього чиновника відправлять до СІЗО терміном до 22 березня. У той же час, підозрюваний може внести заставу і вийти на волю.

Екс-заступника міністра розвитку регіонів та громад Василя Лозинського НАБУ затримало 21 січня. Чиновник погорів на хабарі у розмірі 400 тисяч доларів. Слідчі стверджують, що викрили злочинне угруповання з розкрадання бюджетних коштів, членом якого був Лозінський. Так, чиновник отримав гроші за допомогу у укладанні контрактів на закупівлю генераторів.

22 січня Кабмін звільнив Лозінського з посади заступника міністра. 24 січня ВАКС обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.