2 червня
Завантажити ще

Президент про зняття лімітів: Це ще не вирішальна перемога на енергетичному фронті

Президент про зняття лімітів: Це ще не вирішальна перемога на енергетичному фронті
Фото: President.gov.ua

Завдяки українським енергетикам більшість жителів нашої країни провели вихідні дні з електрикою. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Цей день та вчорашній більшість українців пройшли без відключень електрики. Звісно, в окремих районах, на жаль, в окремих місцях ще були обмеження. Там, де ступінь руйнувань надто значний. Звичайно, з початком нового робочого тижня споживатимемо більше, а отже, будуть графіки відключень, - сказав президент.

Як зазначив голова держави, надалі українські енергооб'єкти можуть знову зазнавати російських ракетних обстрілів, внаслідок чого будуть введені обмеження з електропостачання.

- Повинні усвідомлювати: це ще не перемога, яка не вирішує на енергетичному фронті. На жаль, можуть наслідувати нові удари терористів з Росії. Можливі нові обмеження, якщо будуть нові руйнування та зростання споживання. Але сьогодні і вчора це чергове свідчення того, що, працюючи разом та допомагаючи один одному, українці роблять великі речі, – наголосив Зеленський.

Також голова держави подякував усім енергетикам, ремонтним бригадам, ДСНС, комунальним службам, обласній та місцевій владі, які надавали допомогу у відновленні енергосистеми країни.