Завантажити ще

На підльоті до Дніпропетровщини сили ППО знищили чотири «шахеди»

На підльоті до Дніпропетровщини сили ППО знищили чотири «шахеди»
Фото: facebook.com

Повітряне командування "Схід" знищило чотири ударних дрони-камікадзе «Shahed-136/131». Про це 12 лютого повідомило командування Повітряних сил ЗСУ. За допомогою іранських безпілотників російські окупаційні війська намагалися атакувати критичну інфраструктуру.

- З 18.40 по 21.30 (у суботу, 11 лютого, - Авт.) силами та засобами зенітних ракетних підрозділів Повітряного командування "Схід" Повітряних Сил ЗС України знищено 4 ударних дрони-камікадзе «Shahed-136/131». Як і зазвичай, пуски «шахедів» здійснювались із східного узбережжя Азовського моря, - йдеться у повідомленні.

Повітряне командування "Схід" уточнило, що дрони знищено в Запорізькій області. Голова ОДА Дніпропетровської області Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі написав, що нічні гучні звуки, які чули жителі деяких районів, це була робота ППО. «Шахеди» були збиті на підльоті до Дніпропетровщини.

“Укренерго” повідомило, що вночі повітряними силами ЗСУ було збито пʼять безпілотників, що атакували критичну інфраструктуру баражуючими боєприпасами на південно-східному напрямку. Ліміти споживання на 12 лютого до областей не доводились. Але в разі збільшення споживання можуть бути застосовані аварійні відключення. 

- Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та м.Київ, де в міру зростання споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення, - йдеться у повідомленні.

З початку вторгнення Росії енергосистема України вже пережила 14 ракетних атак ворога та 17 хвиль атак БПЛА по енергооб’єктах.