Завантажити ще

Кабмін розширив категорію держслужбовців, яким дозволять виїжджати за кордон

Кабмін розширив категорію держслужбовців, яким дозволять виїжджати за кордон

Уряд розширив категорії державних працівників, яким дозволять виїжджати за межі України під час воєнного стану. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

- Жінка, яка є усиновлювачем, опікуном, піклувальником, одним із прийомних батьків або одним із батьків-вихователів, які виховують дитину/дітей до 18 років, може виїхати за кордон для відвідування дитини або її супроводу, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, цій категорії держслужбовців для виїзду закордон необхідно надати на пропускному пункті закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини та документи, що підтверджують перебування дитини за кордоном.

– Чоловіки додатково повинні мати документи, що підтверджують статус одинокого батька, виховання та утримання дитини батькам самостійно, – наголосили у Держприкордонслужбі.

Рішення про заборону виїзду чиновників та нардепів під час війни було ухвалено Кабміном наприкінці січня. Залишити вони зможуть лише з метою робочого відрядження. Водночас для окремих категорій держслужбовців передбачено винятки. За межі країни випустять батьків-одинаків для відвідування дітей за кордоном, на лікування та на підставі окремого рішення глави ДПСУ у разі смерті членів сімей за кордоном.