Завантажити ще

Американські винищувачі збили поблизу Аляски невідомий літаючий об'єкт

Американські винищувачі збили поблизу Аляски невідомий літаючий об'єкт

За дорученням президента Сполучених Штатів Джо Байдена американські військові вдруге збили невідомий літаючий об'єкт. Повітряна мета була ліквідована над Аляскою. Про це заявив у ході брифінгу представник Пентагону Джон Кірбі, передає "CNN".

- Міністерство оборони відслідковувало висотний об'єкт над повітряним простором Аляски протягом останніх 24 годин. Висотний об'єкт летів на висоті 40 000 футів і представляв розумну загрозу безпеці цивільних польотів. Через велику обережність та за рекомендацією Пентагону президент Байден наказав військовим збити об'єкт, що вони й зробили. І він потрапив до наших територіальних вод, - заявив Кірбі.

З початку місяця це другий об'єкт, збитий американськими військовими. 3 лютого у повітряний простір США залетів аеростат. Тоді у Пентагоні повідомили, що розвідувальна куля належить Китаю і військові ведуть за нею стеження. У Китаї визнали, що над США літав їхній аеростат, але влада країни стверджувала, що це цивільне повітряне судно. У МЗС країни заявили, що аеростат був запущений з науковою метою, а в небо над США потрапив випадково, збившись з курсу. У Пекіні вибачились за цей інцидент.

Через добу президент країни Джо Байден наказав - збити шар-шпигун, а державний секретар США Ентоні Блінкен відклав поїздку до Китаю, заплановану на 5-6 лютого. Аеростат було ліквідовано військовими.

Новини по темі: НЛО Новини США Джо Байден