Завантажити ще

Зеленський про європейський тур: Ми отримали хороші сигнали щодо далекобійних ракет і танків

Зеленський про європейський тур: Ми отримали хороші сигнали щодо далекобійних ракет і танків
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підбив підсумки своєї поїздки до Великобританії, Франції та Брюсселя, де провів низку зустрічей з лідерами європейських країн. Глава держави наголосив на позитивних результатах від цих зустрічей. Про це йшлося у його вечірньому зверненні.

- Лондон, Париж, Брюссель - усюди я говорив у ці дні про те, як посилити наших воїнів. Є дуже важливі домовленості, і ми отримали добрі сигнали. Це стосується як далекобійних ракет і танків, так і наступного рівня нашої співпраці – бойової авіації. Але над цим треба ще попрацювати, – заявив Зеленський.

Як зазначив президент, українські захисники дуже швидко навчаються управлінню танками Challenger у Британії, а після зустрічі з Макроном та Шольцем у Парижі він анонсував "більше підтримки".

- Фундаментальна зустріч відбулася у Франції з президентом Макроном та канцлером Шольцем. Ми втрьох провели переговори – і це правильна розмова. Розкривати її деталі неправильно, але можна сказати, що ми почули один одного. Франція – Україна, Німеччина – Україна. Партнери почули нашу позицію, наші аргументи. Буде більше підтримки, – запевнив голова держави.

Також Зеленський наголосив, що його виступ на саміті ЄС у Брюсселі став символічним моментом та початком "нового етапу у відносинах України з Євросоюзом".