8 червня
Завантажити ще

Розвідка Британії: РФ може наступати, незважаючи на погодні умови

Розвідка Британії: РФ може наступати, незважаючи на погодні умови
Фото: KIRILL BRAGA/REUTERS

Російські війська можуть наступати, незважаючи на погіршення погодних умов у наступні тижні. Цьому може сприяти політичні настрої РФ, повідомляють в своєму твітері експерти міноборони Британії.

За їх даними, погода продовжує відігравати важливу роль у ході війни Росії в Україні, 8 лютого температура поверхні була близько 0 градусів Цельсія. За прогнозами, наступного тижня підвищення температури ґрунту і танення снігу, ймовірно, погіршать умови для пересування по всій території Донбасу. В британському відомстві наголосили, що  умови пересування по пересіченій місцевості, ймовірно, будуть найгіршими, з великою кількістю багнюки, в середині і наприкінці березня. 

- Командири з обох сторін, найімовірніше, намагатимуться уникати планування великих наступальних операцій у цей час. Проте політичні чи оперативні можливості можуть переважати над цими побоюваннями, як це продемонструвала Росія, розпочавши своє вторгнення наприкінці лютого 2022 року, – наголошується у зведенні.

Напередодні експерти ISW повідомили про те, що війська РФ почали великий наступ на Луганщині. На думку експертів, Росія залучила частини кількох звичайних дивізій до рішучих наступів уздовж лінії Сватове - Кремінна.