Завантажити ще

Арахамія: Екс-начальник митниці у порту Чорноморська вимагав хабар за безперешкодний експорт зерна

Арахамія: Екс-начальник митниці у порту Чорноморська вимагав хабар за безперешкодний експорт зерна
Фото: facebook.com/MinInfra.UA

Українські силовики викрили колишнього начальника митного поста "Чорноморськ-порт", який вимагав хабар за безперешкодний експорт зерна та видачу сертифікатів. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

- І це в той час як наш президент, керівництво Офісу голови держави, уряд та дипломати працюють над тим, щоб збудувати «зерновий коридор». Наші військові його охороняють, бізнес бореться за кожен долар експортної виручки, і тут з'являється якийсь по**нок, який вважає, що може організувати собі на цьому схему, - повідомив нардеп.

Як зазначив Арахамія, екс-чиновника не зупинили навіть нещодавні "кадрові перестановки" у митній службі, яка перебуває у полі зору силовиків.

- Йому по барабану, що хтось у світі чекає на це зерно, не так давно звільнили все керівництво митниці, що обшуки та підозри не злазять із новин. Людина взагалі не має ні страху, ні моральних принципів, - підкреслив він.

Також голова "Слуги народу" подякував керівництву ДБР за те, що тримає такі справи на контролі. Нардеп зазначив, що в майбутньому очікує побачити такі результати в усіх напрямках та на всіх рівнях.