Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд залишив під вартою екс-президента "Мотор-Січ" Богуслаєва до квітня

Суд залишив під вартою екс-президента

Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому президенту "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву. Його залишили під вартою ще на 2 місяці. Про це повідомляє "Суспільне".

За словами адвоката Руслана Волинця, суд залишив Богуславського у СІЗО до 6 квітня. Інших подробиць правозахисник не уточнив.

Екс-президента "Мотор-Січ" і начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства було затримано 23 жовтня. СБУ підозрює Богуслаєва у незаконному постачанні запчастин для російської штурмової авіації. Також з'ясувалося, що він має російський паспорт.

За версією слідства, Богуслаєв постачав Росії двигуни та інші запчастини до ударних гелікоптерів навіть після російського вторгнення в Україну. Також СБУ встановила, що президент "Мотор Січ" виправдовував напад Росії та висловлював надію, що Путін не зупинить наступ своїх військ і міркував про «нацистів» в Україні». Пізніше силовики оприлюднили аудіозаписи телефонних розмов підозрюваного, які б підтверджували його співпрацю з ворогом.

Богуслаєву повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу – ст. 111-1 "Колобараційна діяльність" та ст. 111-2 "Державна зрада". У жовтні Шевченківський районний суд відправив його під варту.