Завантажити ще

Нардеп Герасимов викинув із вікна авто матеріали НАБУ про свою незадекларовану іспанську віллу

Народний депутат від «Європейської солідарністі» Артур Герасимов назвав «шоу» задля «відосиків» спробу детективів НАБУ вручити йому обвинувальний акт через недекларування маєтку в Іспанії. Про це він сказав у коментарі "Бабелю".

- Повторюю ще раз — я переконаний у своїй правоті і готовий довести її в суді. Ця «справа» розвалиться так само, як і справа про міфічні ботоферми. Її теж свого часу активно роздули у ЗМІ та в ефірі «марафону єдності» чи то «єдиних новин». Але ніяких «ботоферм Герасимова» не існує в природі, - сказав нардеп.

На відео, яке Національне антикорупційне бюро опублікувало 8 лютого, Герасимов відмовився брати матеріали від слідчих і викинув документи з авто. У коментарі журналістам нардеп пояснив це тим, що поспішав на засідання Верховної Ради. 

За словами Герасимова, слідчі НАБУ знають його адреси і він погодився добровільно прийти в НАБУ 13 лютого. 

Національне антикорупційне бюро повідомило Герасимова про підозру 16 січня. У 2020 році він не задекларував двоповерховий маєток та паркомісце в іспанській провінції Аліканте, яким володіє разом із дружиною з 2013 року, і $1,6 тисячі на рахунках в українських банках. Герасимов пояснював, що купив маєток на гроші, зароблені до приходу в політику.

Новини по темі: НАБУ Артур Герасимов