21 травня
Завантажити ще

До Києва прибув міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і привіз іграшковий Leopard

До Києва прибув міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і привіз іграшковий Leopard

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус приїхав до України з неоголошеним візитом. Голова Міноборони Олексій Резніков опублікував знімок, на якому сфотографований з німецьким колегою та іграшковим танком Leopard 2. 

– До Києва прибув "перший" Leopard 2. Їх буде більше. Дякую тобі, канцлере Німеччини Олафе Шольц, мій колего Борисе Пісторіус та німецький народе. Танкова коаліція йде... до перемоги! - написав він.

За даними німецьких ЗМІ, уряд Німеччини затвердив постачання основних бойових танків Leopard 1 до України і найближчим часом про це Берлін оголосить офіційно. Журналісти стверджують, що йдеться про танки у кількості 88 одиниць від групи Rheinmetall та 99 танків - від Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft.

25 січня Німеччина оголосила про надання Києву 14 одиниць танків Leopard 2. Також Берлін дозволив реекспорт німецьких танків із інших країн. Загалом наша країна очікує до 100 одиниць таких танків - на засіданні "Рамштайну", яке відбулося 20 січня, 12 країн погодилися надати цей вид техніки для ЗСУ.