Завантажити ще

Зеленський знову зібрав Ставку – обговорили спроби росіян оточити Бахмут

Зеленський знову зібрав Ставку – обговорили спроби росіян оточити Бахмут
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на порядку денному якого був Донбас. Зокрема, обговорювалася ситуація у Бахмуті, де росіяни посилили атаки. Про це повідомив голова держави у вечірньому зверненні.

– Сьогодні провів чергове засідання Ставки. Багато питань. Ключове – дії на передовій. На Донбасі та інших напрямках. Особлива увага – Бахмуту. Наш захист. Спробам окупанта оточити місто та зламати там оборону. Протидіємо. Я дякую кожному воїну, який своєю стійкістю забезпечує протидію!, - сказав президент.

Як зазначив Зеленський, під час засідання голова ГУ розвідки Кирило Буданов виклав останні дані щодо планів росіян. Також обговорювалися питання щодо постачання військовим боєприпасам.

– Розглянуто сьогодні на Ставці також забезпечення наших воїнів боєприпасами. Артилерія – це один із ключових факторів. Доповідали, як завжди, Головнокомандувач, командувачі напрямків. Керівник розвідки доповів про актуальні плани окупанта, - наголосив він.

У своєму зверненні Володимир Зеленський також висловив подяку нашим захисникам за їхню хоробрість та непохитність. Окремо він відзначив бійців 54-ї та 93-ї окремих механізованих бригад, 15-го окремого батальйону 128-ї гірничо-штурмової бригади.