25 березня
Завантажити ще

У командуванні "Південь" попередили, що РФ готується до нової масованої атаки на Україну

У командуванні
Фото: detector.media/

Російські війська активно ведуть розвідку авіацією та дронами, що свідчить про підготовку до нової масованої атаки на Україну. Про це повідомила в ефірі всеукраїнського телемарафону речник оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

- Ворог збирає максимальну інформацію, активізував розвідувальні БПЛА, які ми досить результативно збиваємо. Але бачимо, що їх дедалі більше з'являється з акваторії Чорного моря, вздовж узбережжя на Миколаївщині та фіксуємо рух до Одеської області, - заявив Гуменюк.

За її словами, у Чорному морі зараз не несуть чергування ракетоносії, оскільки спостерігається шторм, але будь-якої миті вони можуть вийти на позиції.

- Корабельне угруповання ворога хоч і складається з 9 кораблів у Чорному морі, але жодного ракетоносія на службі зараз немає, вони ховаються у пунктах базування. Хоча це зовсім не свідчить про те, що вони не мають наміру атакувати. Пам'ятаємо, щоб вийти на бойові позиції їм потрібно 1,5-2 години, – наголосила спікер.

Як зазначила Гуменюк, повітряна тривога, яка була по всій території України, оголошувалась через зліт розвідувальної авіації. Це означає, що противник збирає необхідну інформацію, а найближчими днями може завдати масованого удару по нашій країні. Також у ОК "Південь" нагадали, що лютий є для російських солдатів "особливим місяцем", оскільки цього місяця рік тому почалося повномасштабне вторгнення в Україну.