2 червня
Завантажити ще

Арахамія анонсував позбавлення мандатів трьох нардепів від "ОПЗЖ" включно з Королевською (оновлено)

Арахамія анонсував позбавлення мандатів трьох нардепів від

Верховна Рада планує позбавити мандатів ще мінімум двох народних депутатів від заборонених партій. Про це повідомив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. 

- Найближчого пленарного тижня очікуємо щонайменше -2 мандати. А може і більше. Деталі - згодом. Але, як я і говорив раніше, усе буде проходити виключно в рамках Конституції і законів України. Тобто, без шансів на оскарження в українських і міжнародних судах. На жаль, це не так швидко, як нам усім би хотілося. Зате надійно, - написав депутат.

Згодом Арахамія уточнив, що мове йде про нардепів від "ОПЗЖ" Олега Волошина, Наталію Королевську та її чоловіка Юрія Солода. 

- Олег Волошин вирішив скласти повноваження, про що він уже повідомив публічно. Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод теж планують скласти мандати. На сьогодні їхні заяви в Апараті ВР ще не зареєстровані. Але, за нашою інформацією, документи від них уже прямують на Грушевського, - додав Арахамія.

13 січня Рада позбавила мандатів народних депутатів забороненої партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача і Рената Кузьміна.