Завантажити ще

Міграційна служба не відмовляла білоруському добровольцю у праві на проживання в Україні

Міграційна служба не відмовляла білоруському добровольцю у праві на проживання в Україні

Державна міграційна служба спростувала інформацію щодо відмови в оформленні документів на право проживання колишньому білоруському добровольцю із полку Кастуся Калиновського Олексію Лазарєву та його дружині. Міграційники не отримували офіційного звернення від білорусів, але після розголосу в ЗМІ самі вийшли з ними на зв'язок. Про це повідомила пресслужба ДМС.

- На підставі перевірки не встановлено жодного факту офіційного звернення, а відповідно і відмови зазначеним громадянам РБ в оформленні будь-яких документів на право проживання в Україні. Під час особистого прийому іноземці підтвердили, що вони не зверталися до підрозділів ДМС з офіційними заявами й офіційних відмов також не отримували...Наразі вказані іноземці розпочали офіційні процедури врегулювання свого статусу перебування на території України, - повідомили у міграційній службі.

Олексій Лазарєв написав у твітері, що непорозуміння виникло через некоректне донесення інформації з боку журналістів.

- Щиро дякую всім за допомогу! Ми вирішили всі непорозуміння. Деякі ЗМІ не зовсім коректно написали, що мені відмовили у посвідці на проживання, але виникла проблема з прийомом документів і непорозуміння між сторонами. Зараз все добре, я активно з ними працюю, - пояснив білорус.

У той же час Лазарєв звернув увагу на проблеми з процедурою легалізації іноземців, які воюють за Україну. Він пояснив, що після звільнення із ЗСУ у добровольця є 7 днів, щоб залишити Україну.

Білоруський добровольчий полк ім. Кастуся Калиновського воює у складі Збройних сил України.