Завантажити ще

Зеленський про масові обшуки та скандальні вечірки в Івано-Франківську: Справедливість буде забезпечена

Зеленський про масові обшуки та скандальні вечірки в Івано-Франківську: Справедливість буде забезпечена
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський записав традиційне відеозвернення до українців. У ньому він прокоментував масові обшуки, які силовики провели у різних регіонах України.

- Сьогодні ж Службою безпеки України, ДБР, Бюро економічної безпеки та прокуратурою в межах відкритих кримінальних проваджень проведено десятки обшуків та інших дій у різних регіонах і щодо різних осіб. Я не хочу давати політичних оцінок, які можуть бути використані цими особами в інтересах свого захисту. Але я бачу з реакції в суспільстві, що люди підтримують дії правоохоронців, – заявив президент.

Щодо скандалу в Міноборони, голова держави пригрозив звільненнями всім, хто заважатиме процесу прозорості будь-яких закупівель для ЗСУ.

- Особливо важлива чистота процесів у структурах Міністерства оборони та загалом сил оборони. Будь-яке внутрішнє постачання, будь-які закупівлі – усе має бути абсолютно таким же чистим і чесним, як зовнішнє постачання для нашої оборони. Хто цьому заважатиме, той не залишиться у відповідних структурах, - підкреслив він.

У своєму зверненні Зеленський також подякував правоохоронцям, які оперативно вжили заходів щодо скандалу в Івано-Франківську з вечірками, на яких знущалися з дівчат.

- Окремо хочу сьогодні подякувати працівникам Національної поліції України, які швидко відреагували на ганебні факти, про які стало відомо вчора... Факти знущань з дівчат. Розпочато кримінальне провадження. Є перші затримання зловмисників. Процесуальні дії тривають. Насильству в Україні місця не буде, - наголосив президент.

Також голоа держави висловив подяку правоохоронцям та уряду України за реакцію на скандали, пов'язані з керівництвом митниці. За його словами, стосовно деяких звільнених осіб уже розпочато кримінальні провадження. Зеленський упевнений, що в деяких сферах можна гарантувати законність лише змінюючи керівників разом із запровадженням інституційних змін.