Завантажити ще

СБУ підтвердила обшуки у Столара через співпрацю з Медведчуком і Козаком

СБУ підтвердила обшуки у Столара через співпрацю з Медведчуком і Козаком

Служба безпеки України підтвердила проведення обшуків у народного депутата групи «Відновлення України» (колишня "ОПЗЖ") та забудовника Вадима Столара. Розслідування проводиться за підозрою окремих будівельних компаній Києва в легалізації коштів колишнього народного депутата Віктора Медведчука.

- Служба безпеки України провела  низку обшуків у представників будівельних компаній Києва, підконтрольних одному з депутатів Верховної Ради від забороненої партії «ОПЗЖ». На переконання слідства, ці комерційні структури були залучені до протиправних схем легалізації коштів в інтересах колишніх депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака. Аналогічні схеми працювали також на користь інших громадян РФ та РБ, до яких були застосовані санкції РНБО, країн ЄС і США, - сказано у повідомленні.

За даними слідства, різні офшори та російські банки викуповували корпоративні права українських забудовників і передавали гроші від продажу нерухомості на «фінансування дій, що завдають шкоди державній безпеці».

1 лютого СБУ також провела обшуки у ексочільника МВС Арсена Авакова, бізнесмена та медіамагната Ігоря Коломойського і керівництва податкової служби Києва.

Новини по темі: СБУ Опозиційний блок