Завантажити ще

Кабмін звільнив керівників Держмитниці та ряду служб

Кабмін звільнив керівників Держмитниці та ряду служб

Кабінет міністрів на засіданні 1 лютого звільнив керівників ряду служб - в. о. голови Державної митної служби В'ячеслава Демченка, першого заступника голови Держлісагентства Юрія Сотника, заступника голови Держмитслужби Олександра Щуцького та заступника голови Держпродспоживслужби Андрія Лордкіпанідзе. Про це повідомила пресслужба уряду.

Народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк також повідомив, що заступника в. о. голови Державної митної служби Руслана Черкаського не звільнили, а лише відсторонили.

- За інформацією з багатьох джерел, саме йому належало реально керівництво митницею. А головне, його в особистих розмовах чомусь дуже часто називали «системним». Що на сленгу означає далеко не реформаторські здібності, а саме системну вибудову впливу з усіма витікаючими наслідками. Тому без звільнення цього пана всі ініші кадрові ротації - це скоріше профанація. За інформацією з моїх джерел, він начебто і заяву не писав, і на лікарняний пішов. Але ще раз - без цього звільнення на митниці нічого не зміниться, - написав Железняк.

Тимчасово виконувати обовʼязки голови митниці буде інший заступник Демченка - Сергій Звягінцев.

 

Новини по темі: Кабмін Звільнення