Завантажити ще

Буданов: Після повернення Криму війна закінчиться, зробити це потрібно до літа

Буданов: Після повернення Криму війна закінчиться, зробити це потрібно до літа
Фото: president.gov.ua

Начальник головного управління розвідки генерал-майор Кирило Буданов вважає, що цього року Росія зосередиться на окупації більшої території у Донецькій та Луганській областях. Про це Буданов заявив у інтерв'ю Washington Post.

Глава розвідки вважає поновлення настання з Білорусі малоймовірним. За його словами, такий крок може свідчити лише про намір відволікти та розділити сили оборони. Буданов при цьому заявив, що необхідно зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому. При цьому він не вірить, що захід українських військ до окупованого Криму може спонукати президента РФ Володимира Путіна застосувати ядерну зброю.

– Це тактика залякування. Росія - країна, від якої можна очікувати багато чого, але не відвертого ідіотизму. Вибачте, але цього не станеться. Завдання ядерного удару призведе не просто до військової поразки Росії, а до розпаду Росії. І вони це дуже добре знають, – зазначив Буданов.

Глава ГУР упевнений, що Росія поверне Крим та змириться з його втратою. Він наголосив: "все почалося в Криму у 2014 році, і на цьому все закінчиться".

Раніше Буданов заявив, що Україна готується до великого наступу. Операцію заплановано на весну.