24 вересня
Завантажити ще

Микола Тищенко планує повернутися із В'єтнаму “за кілька днів”

Микола Тищенко планує повернутися із В'єтнаму “за кілька днів”
Фото: facebook.com/NikolayTishenko

Виключений зі “Слуги народу” Микола Тищенко планує повернутися із В'єтнаму за кілька днів. Про це народний депутат розповів YouTube-проєкту «Бабеля» «ТА.ЗА.ШО».

- Так, я зараз у Вʼєтнамі. Як народний депутат і співголова [парламентської] групи дружби з Вʼєтнамом я здійснюю цю поїздку в рамках стратегії депутатської роботи...У мене ще будуть останні зустрічі за кілька днів у Вʼєтнамі. Знаєте, хто був тут останнього разу? Микола Азаров, й Україну тут сприймають через його призму, тому буду там, а за кілька днів - у парламенті, - заявив він.

За словами Тищенка, місце для зустрічі з українською громадою у Таїланді (чотиризірковий Novotel у Бангкоку), яка відбулася 27 січня, обирало посольство. На неї прийшли керівники української громади.

Нардеп продовжує стверджувати, що про його “ділову поїздку” знали всі керівники фракції «Слуга народу». Проте визнав, що формально його відрядження - це відпустка. Тищенко пояснив це тим, що поїхав до Таїланду за свій власний кошт. Нардеп спростував інформацію про те, що поїхав з України ще 30 грудня.

- Я виїхав 10 січня. Є відповідні позначки. Те, що вам казали якісь там колеги, - брехня і провокація. Є звіт із прикордонної служби. Якщо у вас є бажання говорити про фейки, тоді можна закінчувати інтервʼю, - заявив він.

Тищенко заявив також, що є керівником парламентської тимчасової слідчої комісії (ТСК) «Нацресурс», тому у своїй “дискредитації” він звинуватив “лісову мафію”.

Довідка

26 січня посольство України в Таїланді анонсувало зустріч Миколи Тищенка з українською громадою у готелі Novotel у Бангкоку. У той же день глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія написав, що “не всі розуміють, чим мають займатися народні депутати під час війни”. Від заявив про підготовку звільнення Тищенка з посади заступника голови фракції «Слуга народу», виключення зі складу фракції та партії. Спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив, що не підписував розпорядження на відрядження Тищенка до Таїланду.

Новини по темі: Микола Тищенко