25 березня
Завантажити ще

Генштаб ЗСУ: Росія готує провокацію проти керівництва України

Генштаб ЗСУ: Росія готує провокацію проти керівництва України

Спецслужби Росії готуються до чергових спроб дискредитувати військово-політичне керівництво України. Для цього ворог запускає інформаційно-психологічну спеціальну операцію. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

– Російські спецслужби готують чергову спецоперацію з дискредитації військово-політичного керівництва України. Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформаційно-психологічну спецоперацію з дискредитації низки представників українського військово-політичного керівництва, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, провокація може містити вкидання сфабрикованих матеріалів до українських та міжнародних ЗМІ.

- Дискредитаційну кампанію буде спрямовано проти начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали, голови СБУ Василя Малюка, міністра оборони Олексія Резнікова, виконуючого обов'язки голови Національної поліції Івана Виговського та інших осіб, - наголосили в Міноборони.

Українські спецслужби зазначають, що ІПСО ворога спрямовано на те, щоб посіяти невпевненість в оборонних можливостях нашої держави серед українських громадян та міжнародних партнерів. На думку російських спецслужб, це має спричинити політичну нестабільність усередині країни та зменшити довіру до України з боку міжнародної коаліції проти "режиму Путіна".