Завантажити ще

Українська САУ "Богдана" успішно пройшла випробування на полі бою

Українська САУ
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Міністр оборони Олексій Резніков показав самохідну артилерійську установку "Богдана" українського виробництва, яку успішно протестували на полі бою. Фотографію голова українського оборонного відомства опублікував у своєму Фейсбуці.

- Розкрию інтригу. Багато хто дізнався, що на фото – техніка українського виробництва. Міноборони не афішувало це, але торік ми не припиняли закупівлі ОВТ у вітчизняних виробників. Там, де було можливо, у рамках компетенції сприяли розгортанню нових локацій та збільшенню потужностей, - написав Резніков.

За його словами, Міноборони підготувало перехід та планує у 2023 році направити максимальний обсяг коштів українським виробникам форми, взуття, бронежилетів, безпілотників, боєприпасів та важкої зброї.

– На фото – українська САУ «Богдана» калібру 155 мм. Одна така артсистема успішно пройшла випробування у полі бою. Нові артсистеми Міноборони профінансували ще навесні 2022 року. Танки західного виробництва, які надійдуть за кілька місяців, на фронті підтримуватиме українська – у всіх розуміннях цього слова – артилерія, - наголосив він.

Як зазначив міністр, Україна має бути максимально незалежною у всіх компонентах забезпечення оборони, де це можливо. У зв'язку з цим Міноборони збільшуватиме зусилля у контексті стимулювання українських виробників. Також Резніков пообіцяв представити незабаром перші результати українського руху щодо БПЛА.