Завантажити ще

Володимир Зеленський про Путіна: Після повномасштабного вторгнення для мене він ніхто

Володимир Зеленський про Путіна: Після повномасштабного вторгнення для мене він ніхто
Фото: news.sky.com

Володимир Зеленський дав ексклюзивне інтерв'ю Sky News. Йшла мова й про можливість переговорів з РФ.

– Вони не хочуть жодних переговорів, і так було до вторгнення. Так вирішив президент Путін, - сказав Зеленський. - Він не хоче переговорів, бо не хоче миру. Я переконаний, що Україна для нього лише перший крок. Я переконаний, що він веде велику війну. А те, що зараз увесь світ допомагає Україні - він про це не думає… Але після України будуть подальші кроки, будуть інші країни, якщо ми не вистоємо. Думаю, ми впораємося, отримаємо підтримку та переможемо.

На запитання, чи допоможе зустріч з Путіним віч-на-віч врегулювати конфлікт, що триває, президент України сказав:

- Мені це нецікаво. Нецікаво зустрічатись, нецікаво говорити. Чому? Тому що ми мали зустріч у Нормандському форматі, це було перед повномасштабним вторгненням. Я бачив людину, яка говорила одне, а робила інше. Не можу зрозуміти – це його рішення чи когось іншого? Що, зустрічатись, тиснути руки? Нецікаво. Говорити? Я взагалі не розумію, хто ухвалює рішення в Росії. Хто він тепер? Після повномасштабного вторгнення для мене він ніхто, ніхто! – наголосив глава української держави.

Також в інтерв'ю український глава розповів про те, що через війну він рідко бачить свою сім'ю, що переживає за дітей, яким довелося рано подорослішати. Не оминув і ситуацію з мобілізованими на війну з Україною в Росії молодими людьми.

- Як батько, я не розумію, як можна відпускати свою дитину, розуміючи, що вона помре, намагаючись взяти те, що їй не належить. Це злочин, це вбивство. Вони померли молодими на нашій землі через амбіції президента Путіна, лише одну людину… - зазначив Зеленський.