Завантажити ще

Депутати Дніпровської міськради подвоїли суму компенсації за зруйноване росіянами житло

Депутати Дніпровської міськради подвоїли суму компенсації за зруйноване росіянами житло

Депутати Дніпровської міської ради ухвалили постанову, якою створили механізм із виплати до мільйона гривень містянам, які втратили житло через російські ракетні обстріли. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- З ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали низку змін до муніципальної програми допомоги містянам, які постраждали від ракетного обстрілу Росії. Це створило офіційний механізм виплат до 1 мільйона гривень за зруйноване житло єдиним платежем, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, у місті також працюють два штаби з прийому громадян, які стали жертвами російського терору. До них постраждалі містяни можуть звернутися за допомогою.

Цьогорічне рішення міськради подвоїло суму компенсації, яку встановили раніше. Восени 2022 року депутати ухвалили постанову, яка передбачає до 500 тисяч гривень допомоги тим, у кого зруйновано житло.

З початку війни Дніпро неодноразово зазнавав обстрілів. Востаннє росіяни випустили ракету Х-22 по багатоповерховому житловому будинку 14 січня. Тоді загинули 46 мирних жителів, ще понад 70 людей отримали поранення.