Завантажити ще

Олена Зеленська побажала чоловіку в день 45-річчя більше причин для усмішки

Олена Зеленська побажала чоловіку в день 45-річчя більше причин для усмішки
Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Перша леді Олена Зеленська привітала свого чоловіка, президента України з днем народження. Привітання дружина глави держави опублікувала на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах.

- Мене часто запитують про те, як ти змінився за цей рік. І я завжди відповідаю: «Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять». 

Але насправді дещо змінилося: ти набагато менше усміхаєшся нині. Наприклад, так, як на цьому фото… Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо.

Впертості в тебе вистачить. Головне – щоб вистачило здоров’я. Тож будь здоровий, будь ласка! Я хочу усміхатися разом із тобою завжди. Подаруй мені цю можливість! - написала вона.

Президент Латвії Егілс Левітс одним з перших привітав Володимира Зеленського. У твіттері він написав президенту України, що це буде його роком перемоги над російським терором. 

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак побажав резиденту йти тільки вперед зараді перемоги України - головної мети всієї нації. Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук подякував Володимиру Зеленському за те, що він залишився зі своїм народом і кожного дня працює заради України.

25 січня Володимиру Зеленському виповнилося 45 років. Це його перший день народження під час повномасштабної війни Росії проти України. Майбутній президент народився у 1978 році у Кривому Розі Дніпропетровської області.