Завантажити ще

Головний патрульний Львівщини подарував своїй дівчині недіючу перепустку на площу Ринок

Головний патрульний Львівщини подарував своїй дівчині недіючу перепустку на площу Ринок

Співмешканка головного патрульного Львівщини не проїхала б на пішохідну площу Ринок з перепусткою, яку він подарував. Про це керівниця львівського комунального підприємства «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз розповіла на брифінгу. За її словами, червоний зразок перепустки перестали видавати ще у 2021 році.

- Це перепустка старого зразка, яка втратила чинність два роки тому. Зараз діють інші перепустки, – повідомила Тихоліз.

Чиновниця не знає, чому тоді Романа Пилипенка відсторонили від посади. У мерії триває своє службове розслідування. Діючі перепустки - трьох кольорів і діють від року до двох. Блакитні видають мешканцям, представникам бізнесу - жовті, а службовим машинам - коричневі. Отримати перепустку можно у ЦНАП.

Мер Львова Андрій Садовий у коментарі "ТСН" назвав Пилипенка "жартівником", а його вчинок - "прикольним". 

- Така форма перепустки була два роки тому. Сьогодні зовсім інші перепустки. Знаю, що поліція все це розслідує. Може, поліція десь і пропускала би, але це форма дворічної давнини. Ми постійно міняємо кольори, щоб не було підробок. Жартівник, прикольно, - сказав нам Садовий.

22 січня Патрульна поліція України повідомила, що керівництво департаменту прийняло рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків. Призначено службове розслідування. Причиною є поширене мережею відео, на якому він презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у Львові.

30-річна Василина Софранюк у своєму інстаграмі показала, як радіє через перепустку для “свого Мерседеса”. За даними ZAXID.NET, вона з липня 2022 року є власницею Mercedes-Benz CLA 250 2015 року випуску з «дзеркальними» номерами ВС1001НХ. Середня ринкова вартість такого автомобіля – 20 тисяч доларів. Софранюк працює в апараті Львівської обласної ради головним спеціалістом відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва. Також вона є помічницею депутата Львівської обласної ради від фракції "Європейська солідарність" Андрія Думи.