Завантажити ще

Зеленський на зустрічі з Джонсоном у Києві обговорив підготовку до "саміту миру"

Зеленський на зустрічі з Джонсоном у Києві обговорив підготовку до
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із колишнім прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, який приїхав із візитом до Києва. Сторони обговорили низку питань, серед яких – підготовка до саміту щодо реалізації "формули миру". Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- Одним із пунктів формули світу є гарантії безпеки для України. Впевнений, що найкращою гарантією для нас було б членство в НАТО. Важливо активно просувати думку про те, що наша держава має стати членом Альянсу, – заявив Зеленський.

Як зазначено в повідомленні, співрозмовники обмінялися думками щодо практичних кроків, які може зробити Джонсон для допомоги Україні. Голова держави проінформував британського гостя про ситуацію на передовій та висловив переконання, що завдяки потужній підтримці партнерів нашій країні вдасться зупинити агресію РФ та звільнити всі тимчасово окуповані території.

– Росії не допоможе додаткова мобілізація, її армія не має мотивації. Однак нам потрібно більше зброї: танки, літаки, далекобійна ракетна зброя, - наголосив він у розмові з Джонсоном.

Також Зеленський подякував Великій Британії та її народу за потужну лідерську оборонну та економічну підтримку, а самому Джонсону - за активну відкриту підтримку України.